Bernardyny.pl

  •  Ch.Pl Suzi Z Karolewka
  • Tytuł2
środa, 01 marzec 2017 22:41

Szczeniaki Mastify Hiszpańskie

Witamy
Oferujemy szczeniaki rasy Mastif Hiszpański z ciekawego kojarzenia Mozart z Karolewka (drugie zdjęcie) + Atena z Doliny Czarnej Wody.(przedostatnie zdjęcie) Ojciec szczeniaków. To bardzo dojrzały masywny o efektownym pręgowanym umaszczeniu pies, Jest to młodzieżowy Champion Polski oraz dorosły Champion Polski Ponadto jest zwycięzcą całej II grupy z krajowej wystawy w Zielonej Górze w 2014 roku. Mama Atena jest potężną pręgowaną sunią o dużych gabarytach jak na swoją płeć Posiada znakomity rodowód (córka mistrza świata Quanto Tronado Erben) i też może poszczycić się doskonałymi wynikami na wystawach. Więcej Zdjęć rodziców dostępne na naszym profilu na facebooku : 
https://www.facebook.com/zkarolewka.kennel?ref=bookmarks

Szczeniaczki są zaszczepione odrobaczane posiadają metryke urodzenia FCI książeczkę zdrowia gotowe do odbioru dostępne w umaszczeniu szaro-wilczastym i pręgowanym. Odbiór tylko i wyłącznie osobisty. 
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Jesteśmy hodowlą z ponad 20- letnim stażem. Z chęcią podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem